Tuesday, March 20, 2012

mutluluk
''nelere mutlu olursunuz''mimi,sevgili tatesal beni mimlemiş.
yukardaki resim ne alaka demeyin.hepimizin balkonda çamaşır sererken temiz çamaşır kokusundan mutlu olduğuna eminim yada o sırada hayal kurmaktan,benim gibi tıpkı.belki de sadece ben öyleyim bilmiyorum.

aslında bu mimi cevaplayan arkadaşlara baktım da ne kadar çok ortak noktamız varmış.biz kadınlar o kadar ufacık şeylerden mutlu olabiliyoruz ki.

en başta aile,oğlumla oyun oynamak ,onun yeni bir kelimeyi öğrendiğini görmek,neşesine ortak olmak.eşimle beraber akşam sıradan bir filmi aynı zevki alarak izlemek.

hobilerim tabii,örgü,resim,yaptığım bişeyin beğenilmesi.bunu birine hediye etmek.


öğrencilerimle eğlenceli bir aktivite yaparkenki mutluluklarını izlemek.


küçük bir kedi yavrusunu okşamak yada bir köpek farketmez.ama kedileri daha çok severim o ayrı.ve tabii blog yazarlığı.bütün arkadaşların aynı şeyi hissettiğini biliyorum.yeni yaptığım birşeyi bloğa eklemek ,yapılan yorumları okumak.bloglar arasında gezinmek.yeni birşey gördüğümde hemen kaydedip (sanki hemen yapıcakmışım gibi)heyecanlanmak.hiçbişey almasam bile mağaza mağaza dolaşmak,alışveriş tabiiki.özellikle oğluma bişyler almak.(oğluma alışveriş yaparken biraz limiti aşmak)kitapçılarda tek tek kitaplara dokunmak ,karıştırmak,elimde bir poşet kitapla çıkmak.
haftasonu erkenden uyanıp evi toplamak,millete mükellef bir kahvaltı hazırlamak.birlikte ailecek kahvaltı.
bu liste çok uzar.neyse burda bırakıyorum.aşağıdakileri mimledim.
kedicibaşı


lilibebek


Hosunuza gidebilecek diger ornekler : yeni model orgu atki bere takimlari

No comments:

Post a Comment